ЗАПИШІТЬСЯ НА КОНСУЛЬТАЦІЮ АБО НА ПРИЙОМ ДО ЛІКАРЯ
КОМПЛЕКСНА ГІГІЄНА
У більшості випадків професійну комплексну гігієну необхідно проводити: 1 раз на 6 місяців для підтримки здоров’я зубів та ясен 1 раз на 3–4 місяці при використанні брекет-систем
Перед початком процедури чищення зубів проводиться оцінка ефективності домашньої гігієни.
Для цього на зуби наноситься спеціальний розчин, який забарвлює зубний наліт та мікробну бляшку. Таким чином, гігієністу відразу видно важкі ділянки для очищення і він може модифікувати методику чищення пацієнта або запропонувати додаткові засоби гігієни для отримання повноцінного результату.
Така візуалізація дозволяє виявити причини кровоточивості ясен та появи карієсу на зубах. Адже мікроорганізми виділяють їдкі кислоти на поверхню зубів, що призводить до їхнього руйнування.
Після завершення професійної гігієни повторне фарбування проводиться для контролю повного видалення мікроорганізмів із поверхні зубів.
4
1
3
2
Ультразвукове чищення — найефективніший метод видалення зубного каменю та профілактики захворювань ясен.
Очищення здійснюється за допомогою спеціального апарату з ультра-звуковим наконечником, принцип дії якого заснований на вібрації з високою частотою.
Процедура абсолютно безболісна, можна порівняти з відчуттями легкої вібрації.
AirFlow очищає наліт у важкодоступних зубних проміжках, де зубна щітка та нитка безсилі. Процедура дозволяє видалити темний та щільний наліт без ризику утворення подряпин на емалі зубів.
Після завершення процедури AirFlow відновлюється природний колір (емалі) зубів. При сильному нальоті може бути досягнутий ефект відбілювання до 3–5 тонів. Регулярні процедури дозволяють запобігти карієсу та пародонтиту.
Чищення ультразвуком та AirFlow можуть спричинити невелику кровоточивість ясен, болючість або слабке запалення. Тому після видалення всіх зубних відкладень проводиться обробка слизової оболочки антисептиками.
Період реабілітації дуже індивідуальний, але в середньому відчуття дискомфорту можуть зберігатися протягом 1–2 днів після процедури. Не варто хвилюватися й панікувати, лікар обов’язково дасть персональні рекомендації щодо догляду.
Після видалення зубних відкладень поверхня зуба стає шорсткою, тим самим схильнішою до формування нальоту. Для гладкості поверхня зубів ретельно шліфується та полірується за допомогою наноабразивних паст, щіточок та гумових ковпачків. Відчуття під час процедури безболісні й можна порівняти з «лоскотом».
Видалення зубного нальоту (м’яких зубних відкладень) за допомогою AirFlow
Медикаментозна обробка ясен
2
Полірування та шліфування зубів
ФТОРУВАННЯ
Проводиться за показаннями, тому що надлишок фтору не менш шкідливий, ніж його нестача.
Проводиться для зміцнення емалі, посилення стійкості зубів до дії кислого середовища, зниження чутливості та уповільнення процесів утворення карієсу.
Зуби послідовно обробляють розчином фтористого силікату та гідроксиду міді-кальцію. Частинки фтору глибоко проникають у тканини зуба, відновлюють емаль та заповнюють мікротріщини.
Залежно від індивідуальних особливостей застосовуються кальцій- або фтор- вмісні препарати.
ГЛУБОКЕ ФТОРУВАННЯ
Процедура нешкідлива для люмінірів та вінірів із будь-якого матеріалу, у тому числі кераміки та світлозатверджуваного композиту.
Емаль-герметизуючий ліквід
Tooth Mousse
Не рекомендується їсти чи пити протягом 30 хвилин після процедури.
Засіб застосовується для мінеральної герметизації фісур та профілактики карієсу, забезпечує довготривалу ремінералізацію тканин зуба.
Крем на водній основі, що містить біодоступні кальцій та фосфат.
Застосовується при підвищеній чутливості зубів, для освітлення та відновлення емалі, лікування матових білих плям на зубах.
ПОКАЗАННЯ ДО ПРОЦЕДУРИ
наявність на зубах темного нальоту, нальоту курця;
підготовка для ремінералізуючої терапії емалі;
підготовка для встановлення фіксацією брекетів (підготовка поверхні зуба перед встановленням брекетів), на етапах ортодонтичного лікування та після зняття брекетів;