Пн-Пт 9:00-21:00
Сб-Нд 9:00-18:00
096 033 36 74
048 777 77 33
Одеса, вул.Філатова, 33А
__
__ __
УКР
ДІАГНОСТИКА
________________________
ТЕРАПЕВТИЧНА СТОМАТОЛОГІЯ
________________________________________________________
ЕСТЕТИЧНА СТОМАТОЛОГІЯ
__________________________________________________
ОРТОПЕДІЯ
____________________
ХІРУРГІЯ ТА ІМПЛАНТАЦІЯ
____________________________________________
КОМПЛЕКСНА ГІГІЄНА ТА ВІДБІЛЮВАННЯ
_________________________________________________________________
ПАРОДОНТОЛОГІЯ
______________________________
ОРТОДОНТІЯ
______________________
ДИТЯЧА СТОМАТОЛОГІЯ
Лікування для дітей
________________________________________
Політика щодо обробки персональних даних
1. Загальні положення

Політику обробки персональних даних складено відповідно до вимог закону України «Про захист персональних даних» та визначає порядок обробки персональних даних та заходи щодо забезпечення безпеки персональних даних Сергєєвій Ірині Володимирівні (далі Розпорядник).

 1. Розпорядник ставить своєю найважливішою метою та умовою здійснення своєї діяльності дотримання прав і свобод людини та громадянина при обробці його персональних даних, у тому числі захисту прав на недоторканність приватного життя, особисту та сімейну таємницю.
 2. Ця політика Розпорядника, щодо обробки персональних даних (далі Політика),  застосовується до всієї інформації, яку Розпорядник може отримати про відвідувачів веб-сайту https://dindent.com.ua.

2. Основні поняття, які використовуються в Політиці

 1. Автоматизована обробка персональних даних обробка персональних даних за допомогою обчислювальної техніки;
 2. Блокування персональних даних тимчасове припинення обробки персональних даних (крім випадків, якщо обробка необхідна для уточнення персональних даних);
 3. Веб-сайт сукупність графічних та інформаційних матеріалів, а також програм для ЕОМ та баз даних, що забезпечують їх доступність у мережі інтернет за адресою https://dindent.com.ua;
 4. Інформаційна система персональних даних сукупність персональних даних, що містяться в базах даних, і забезпечують їх обробку інформаційних технологій і технічних засобів;
 5. Знеособлення персональних даних — дії, у яких неможливо визначити без використання додаткової інформації належність персональних даних конкретному Користувачеві чи іншому суб'єкту персональних даних;
 6. Обробка персональних даних — будь-яка дія або сукупність дій, таких як збирання, реєстрація, накопичення, зберігання, адаптування, зміна, поновлення, використання і поширення (розповсюдження, реалізація, передача), знеособлення, знищення персональних даних, у тому числі з використанням інформаційних (автоматизованих) систем;
 7. Одержувач — фізична чи юридична особа, якій надаються персональні дані, у тому числі третя особа
 8. Розпорядник персональних даних фізична чи юридична особа, якій володільцем персональних даних або законом надано право обробляти ці дані від імені володільця.
 9. Персональні дані — відомості чи сукупність відомостей про фізичну особу, яка ідентифікована або може бути конкретно ідентифікована і є Користувачем веб-сайту https://dindent.com.ua;
 10. Користувач — будь-який відвідувач сайту https://dindent.com.ua, персональні дані якого обробляються;
 11. Надання персональних даних — дії, створені задля розкриття персональних даних певному особі чи певному колу осіб;
 12. Згода суб’єкта персональних даних добровільне волевиявлення фізичної особи (за умови її поінформованості) щодо надання дозволу на обробку її персональних даних відповідно до сформульованої мети їх обробки, висловлене у письмовій формі або у формі, що дає змогу зробити висновок про надання згоди. У сфері електронної комерції згода суб’єкта персональних даних може бути надана під час реєстрації в інформаційно-комунікаційній системі суб’єкта електронної комерції шляхом проставлення відмітки про надання дозволу на обробку своїх персональних даних відповідно до сформульованої мети їх обробки, за умови, що така система не створює можливостей для обробки персональних даних до моменту проставлення відмітки;
 13. Поширення персональних даних — будь-які дії, спрямовані на розкриття персональних даних невизначеному колу осіб (передача персональних даних) або на ознайомлення з персональними даними необмеженого кола осіб, зокрема оприлюднення персональних даних у засобах масової інформації, розміщення в інформаційно-телекомунікаційних мережах або надання доступу до персональних даних будь-яким іншим способом;
 14. Транскордонна передача персональних даних — передача персональних даних на територію іноземної держави органу влади іноземної держави, іноземній фізичній чи іноземній юридичній особі;
 15. Знищення персональних даних — будь-які дії, внаслідок яких персональні дані знищуються безповоротно з неможливістю подальшого відновлення змісту персональних даних в інформаційній системі персональних даних та (або) знищуються матеріальні носії персональних даних.

3. Розпорядник може обробляти такі персональні дані Користувача

 1. Прізвище ім'я по батькові;
 2. Номер телефону;
 3. Адреса електронної пошти;
 4. Також на сайті відбувається збір та обробка знеособлених даних про відвідувачів (в т.ч. файлів cookie) за допомогою сервісів інтернет-статистики (Яндекс Метрика та Google Аналітика та інших).
 5. Вищезгадані дані за текстом Політики об'єднані загальним поняттям Персональні дані.

4. Цілі обробки персональних даних

 1. Мета обробки персональних даних Користувача — укладання, виконання та припинення цивільно-правових договорів; надання доступу Користувачеві до сервісів, інформації та/або матерілів, що містяться на веб-сайті https://dindent.com.ua; уточнення деталей замовлення.
 2. Також Розпорядник має право надсилати Користувачеві повідомлення про нові продукти та послуги, спеціальні пропозиції та різні події. Користувач завжди може відмовитися від отримання інформаційних повідомлень, надіславши Розпоряднику лист на адресу електронної пошти policy@mysite.ru з позначкою «Відмова від повідомлень про нові продукти та послуги та спеціальні пропозиції».
 3. Знеособлені дані Користувачів, які збираються за допомогою сервісів інтернет-статистики, служать для збору інформації про дії Користувачів на сайті, покращення якості сайту та його змісту.

5. Правові основи обробки персональних даних

 1. Розпорядник обробляє персональні дані Користувача лише у разі їх заповнення та/або відправки Користувачем самостійно через спеціальні форми, розташовані на сайті https://dindent.com.ua. Заповнюючи відповідні форми та/або надсилаючи свої персональні дані Розпоряднику, Користувач висловлює свою згоду з цією Політикою.
 2. Розпорядник обробляє знеособлені дані про Користувача у випадку, якщо це дозволено у налаштуваннях браузера Користувача (включено збереження файлів cookie та використання технології JavaScript).

6. Порядок збирання, зберігання, передачі та інших видів обробки персональних даних

Безпека персональних даних, що обробляються Розпорядником, забезпечується шляхом реалізації правових, організаційних та технічних заходів, необхідних для виконання у повному обсязі вимог чинного законодавства у сфері захисту персональних даних.

 1. Розпорядник забезпечує збереження персональних даних та вживає всіх можливих заходів, що виключають доступ до персональних даних неуповноважених осіб.
 2. Персональні дані Користувача ніколи, за жодних умов не будуть передані третім особам, за винятком випадків, пов'язаних із виконанням чинного законодавства.
 3. У разі виявлення неточностей у персональних даних, Користувач може актуалізувати їх самостійно шляхом надсилання Розпоряднику повідомлення на адресу електронної пошти Оператора policy@mysite.ru з позначкою «Актуалізація персональних даних».
 4. Термін обробки персональних даних є необмеженим. Користувач може у будь-який момент відкликати свою згоду на обробку персональних даних, надіславши Розпоряднику повідомлення за допомогою електронної пошти на електронну адресу Оператора dindent7777733@gmail.com з позначкою «Відкликання згоди на обробку персональних даних».

7. Транскордонна передача персональних даних

 1. Оператор на початок здійснення транскордонної передачі персональних даних зобов'язаний переконатися у цьому, що іноземною державою, на територію якого передбачається здійснювати передачу персональних даних, забезпечується надійний захист прав суб'єктів персональних даних.
 2. Транскордонна передача персональних даних на території іноземних держав, що не відповідають вищевказаним вимогам, може здійснюватися лише у разі наявності згоди у письмовій формі суб'єкта персональних даних на транскордонну передачу його персональних даних та/або виконання договору, стороною якого є суб'єкт персональних даних.

8. Заключні положення

 1. Користувач може отримати будь-які роз'яснення щодо питань, які його цікавлять, що стосуються обробки його персональних даних, звернувшись до Оператора за допомогою електронної пошти policy@mysite.ru.
 2. У цьому документі буде відображено будь-які зміни політики обробки персональних даних Оператором. Політика діє безстроково до заміни її новою версією.
 3. Актуальна версія Політики у вільному доступі розташована в Інтернеті за адресою https://dindent.com.ua/policy.
Дні та час роботи:
Пн-Пт 9:00-21:00
Сб-Нд9:00-18:00
Стоматологія для дорослих та дітей
Одеса, Академіка Філатова, 33а
Приєднуйтесь до нас у соціальних мережах
Телефон
Послуги стоматологічної клініки Диндент - ви можете сплатити банківською карткою або на розрахунковий рахунок
Правова інформація
© Диндент 2020 - усі права збережені.
Використання будь-яких матеріалів сайту без узгодження заборонено.